Turkcell Adıma Açılan Hatlarla İlgili Bilgilendirilmedim!

Cihan B. |

Yaklaşık 13 senedir kullanıcı olduğum Turkcell GSM Operatörüyle ilgili rahatsızlığımdan dolayı sizlere bu şikayeti bildirmek istedim. Geçen ay tarafıma benim haberim olmadığım hatlarla ilgili icra takibi başlatıldığını öğrendim. İcra takibini yapan Muğla İcra Dairesine müracaat ettiğimde, tarafıma ait 2 adet hat açıldığı bilgisi ile karşılaştım.

Benden onay almaksızın ve normal şartlarda elektrik faturası gibi belgelerle açılabilen hatlara itiraz etsem de hiç bir şekilde verimli geri dönüş alamadım. Doğduğumdan beri İstanbul'da ikamet eden şahsım Muğla'da oturuyor gözükmektedir. Ortada ne tarafımdan alınan imza vardır nede nüfus kağıdımla yapılan işlem.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan B.
  19 Temmuz
  13:03

  Sayın Yetkili;

  Bana ne telefon açıldı ne bilgilendirme yapıldı, açıkçası bu sitenin de bir yararını göremedim zaten Türkcell'in kendisinden hayır yok... Sonuçta artık zaten beni de bağlamıyor.

  Saygılarımla

  Cihan BOZ

 • Cihan B.
  17 Temmuz
  15:49

  Sayın Yetkili;

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ile ilgili şikayet dilekçemi belgelerle yarın Tüketici mahkemesine başvurma yoluyla sunuyorum. Bu anlamda kendilerinden artık dönüş almak istemiyorum zira, kendilerinin çalışanlarının birbirinden haberdar olmadığı, Turkiye'nin ilk GSM operatörü olmalarına rağmen kurumsal kimliklerine yakışmayacak derecede karmaşık bir yapılarının olduğunu belirtmek isterim. Kendi taraflarına attığım dilekçeyi bile bulamayacak bir alt yapı sistemleri bulunmakta, attığım maili benim yönlendirmemle bulabilmektedirler. Dahası arama amacım farklı olmasına karşın, bir personel benimle ilgili kafasına göre aramızda hiç geçmemiş bir konuyu not olarak düşürebilmektedir. Söylermisiniz siz bu tip bir firmayla daha görüşmeye devam edermisiniz ? Kaç defa aradığım halde dönüş yapmayan, sorunlara çözüm üretemeyen bir firmayla siz halen çalışmaya devam edermisiniz ?

  Bu ve benzeri nedenlerden ötürü kendilerinin benim beklentilerime cevap veremeyeceğini anlamış bulunmaktayım. Bu sebeplerden dolayı kendilerine en güzel cevabı Türkiye Hukuk Mahkemeleri verecektir.

  Not: Kendileri bugün aradığını belirten bir dilekçe yazmışlar ama ben herhangi bir telefon almadığımı belirtmek isterim zaten tarafıma attıkları maili sizden sonra atmışlar bilmem anlatabildim mi ? Yani aslında tam tersi bir durum olmalıydı.

  Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla

  Cihan BOZ

 • 17 Temmuz
  12:39

  Müşterimizi 17.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Cihan B.
  16 Temmuz
  12:31

  Turkcell nezdinde tarafınızdan olumlu cevap ne yazık ki beklememekteyim, yapmış olduğum şikayet herkes için örnek teşkil etmesi amacıyla yapılmıştır. Zira hakkımı Tüketici Mahkemesi aracılığı ile aramayacağımı bildirmek isterim.

 • 16 Temmuz
  11:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.