21 Mart 2014

Turkcell Adıma Açılan Hatların Cezasını Bana Ödetmek İstiyor!

Adıma iznim olmadan sahte kimlik veya fotokopisi ile açılmış olan hatların toplam 83 tl.borcu var denilerek tarafıma mesaj gelmektedir. Ben bu borcu ve bu durumu kabullenemiyorum. İtiraz ettiğim halde bana mesaj yolu ile hattın benim kimliğimle açıldığını söylemektedirler.

Ben savcılık ve Turkcell başta olmak üzere gerekli dilekçe ve faks yoluyla itirazlarımı gerçekleştirdim ama Turkcell beni suçlamakta. Ben bu durumu ve bana ait olmayan bu borcu kabullenemiyor ve ödemek istemiyorum. Sizden bana yardım etmenizi rica ediyorum. Ailecek piskolojimiz bozulmuş bir vaziyetteyiz. Beni bu durumdan kurtarmanızı önemle arz ederim.

İsrafil 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön