26 Mart 2013

Turkcell Adıma Açılan Hat İçin Halen İşlem Yapılmadı!

0537 065 **** numaralı hat haberim olmadan adıma açılmış. En son Turkcell operatörüne taşınarak numara değişikliği uygulanmış yine haberim olmadan AVEA'ya taşınmıştır. Bugün adı geçen hatta bilgilendirme mesajı geldi ve mesaj içeriğinde numara taşıma işleminiz onaylanmıştır 27.03.2013 tarihinde saat 07.29 hattınız Turkcell'e taşınacaktır diye mesaj geldi.

Turkcell'e bu durumu bildirmiş olmama rağmen dikkate almadı bende bugün Manisa Cumhuriyet başsavcılığına dilekçe yazarak müracaatta bulundum. Olay sonuçlandıktan sonra adıma işlem yapanlar hakkında maddi tazminat davası da açacağım. İnsanları bilgisiz sanmasınlar ve hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Mustafa 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön