Turkcell Adı Altındaki Cihazların Satış Sonrası Skandalı.

Baycan Ş. |

Turkcell bayisinden eşime aldığım Turkcell T50 telefonumun arızalı çıkması sebebi ile Genpa servise 4 defa yolladım. Tamiri yapılmadan geri gönderdiler. Tüketici Hakem Heyeti fatura bedel iadesi yapmasına karar verdi. 31.08.2016 tarihinde karar çıkmasına rağmen bugün benden fatura aslı isteniliyor şaka gibi oysaki bu aşamaya gelene kadar her yere fatura aslı gösteriliyor maksat yıldırma şekli. Şimdi fatura aslını da yolladım ama öğrendim ki ZTE ödemelerini yurt dışından bekleyerek yapıyormuş, yani bir de onun zemini oluşturularak yıpratılıyoruz.

Turkcell markası diye girdiğim mağazadan kendimi buralarda buldum gerisini siz düşünün...

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  10:55

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletebilirsiniz.

  Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Baycan Ş.
  23 Eylül
  17:10

  Çözüm odaklı kayda değer bir olay yok ne arayan ne soran var kimsesiz bir kurum acı verici doğrusu... Yol izleyen arkadaşlar direk karar ile icraya versin ben öyle yapıyorum...

 • 21 Eylül
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.