23 Haziran 2016

Turkcell Adana Merkezde Çekmiyor

PTT evleri Mahallesi 3***sokak ev no:*** yüreğir/adana adresinde oturuyorum. Evim Türkiye'nin 5. büyük şehri olan Adana'nın şehir merkezindedir. Evimde Turkcell şebekesiyle görüşme yapamıyorum, ses sürekli kesik kesik ve kopuk kopuk geliyor. Görüştüğüm kişiye sesim net bir şekilde gitmiyor. Görüşmelerim sürekli yarıda kesiliyor, beni arayanlar ulaşamadıklarını söylüyor. Turkcell'e yaklaşık 2 yıldır yüzlerce defa şikayetimi ilettim, bir şehir merkezinde şebekenin çekmemesinin kabul edilemez olduğunu bildirdim fakat Turkcell çalışanları beni ciddiye almayan cevaplar verdiler. Ödediğim paranın bir vatandaş olarak karşılığını almak istiyorum. Size soruyorum Adana şehir merkezinde şebeke nasıl çekmez? Turkcell bana verdiği cevapta evimdeki sinyal kalitesinin BTK yani sizin kriterlerinize uygun olduğunu belirtmiş, bu bir yalan. Evimde sinyal testi yapılmasını istiyorum.

Ekrem 523 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem 14 Aralık 2016

  Evimdeki 3G sinyal kalitesi 113 dbm çıktı, eğer bilmeyenler varsa 115 dbm demek sıfır sinyal demektir. 4.5G zaten bulutlara doğru yükselince çekiyor. 2G'de bile net bir şekilde görüşme yapılmıyor ve burası Adana merkez PTT Evleri Mahallesi...

 • Ekrem 29 Haziran 2016

  Turkcell yalan ve palavrada sınır tanımıyor. Güya bana 27.06.2016 tarihinde bilgi verilmiş, e postalarımı kontrol ettim öyle bir e mail yok.

 • Turkcell Temsilcisi27 Haziran 2016

  Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.06.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ekrem 24 Haziran 2016

  Bu nasıl bir inceleme? Tam 2 yıl oldu ve Turkcell şebekesi şehir merkezinde çekmiyor. 4.5 G reklamı yapıyorsunuz ama şehir merkezinde 1995 yılı teknolojisi olan 2 G şebekeniz bile çekmiyor.

 • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön