16 Mayıs 2013

Turkcell Açtırdığım Çağrılar Sonlandırılmış!

Turkcell Platinum kullanıcısı olarak, turbo internetle ilgili çağrı merkezine açtırdığım iki adet çağrının, yaşadığım problem dikkate alınmadan, uzaktan yapıldığı söylenen kontrollerle sonlandırılması çok üzücü. Çağrılarımın benim isteğim dışında sonlandırılması, verilen cevapların ilk ağızdan değil 3. şahıs tarafından bana aktarılması, sorduğum sorulara bana bu bilgiyi verdiler diyerek yanıt almış olmam, Turkcell'e olan güvenimin sarsılmasına neden oldu.

Bilinçli bir tüketici olarak konuyu farklı mevkilere taşıdığımda yasaların beni haklı bulacağını biliyorum. Uzun süreli memnuniyetimden ötürü bu şekilde ilerlemiyorum. Bana net cevap verecek birisi ile görüşme sağlanmasını talep ediyorum.

Ugur 130 Okunma

Cevaplar

  • Ugur 18 Mayıs 2013

    13.05.2013 tarihinde bana verilen yanıt yetersizdi. O yüzden şikayetimi burdan tekrarladım. Telefonda verilen bilgi de buradaki örnek gibi kestirilip atıldı. Bize bu söylendi bundan başka bilgimiz yok denildi. Sadece sorularımı cevaplayacak birisi ile görüşmek istiyorum. Bu ilgisizliğin nedenini anlamakta güçlük çekiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 13.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön