12 Ağustos 2015

Turkcell Açma Kapama Bedeli...

Hattıma ait gelen faturamda 16 TL hat açma bedeli gördüm. Bu nasıl bir bedeldir arkadaş 6 GB İnterneti 29 TL'ye sat yalnızca açma bedeli bu parayı al. Haksızca alınan bu bedeli kınıyorum, sözleşmem bittiği için hattımı da 20 yıllık bir Turkcell'i olarak kapatacağım.

Gökhan 51 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 19 Ağustos 2015

    o aya ait bedel diğer aya 2 adet olarak yansıtılınca insan ister istemez itiraz ediyor tabi...

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 18.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimize 2 ayrı faturası için 2 adet 8 TL toplam 16 TL borç açma ücreti yansımıştır. Bilgisi müşterimize verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön