04 Aralık 2015

Turkcell Açılmamış Hatta Ait Borç Ekstresi Çıkardı!

Avea'da kayıtlı bulunan 507896**** no.lu hattımı Turkcell'e taşımak istedim. Turkcell bayisine gerekli olan evrakları verip Turkcell hatta taşınmayı beklerken yaklaşık bir buçuk ay boyunca maalesef geçiş yapamadık. Bunun üzerine Turkcell bayisine tekrar gidip hattı iptal edilmesini istedim lakin sonrasında kullanmadığım iletişime açılmayan hattın üzerinden bana fatura kesiliyor. Telefonda müşteri temsilcilikleriyle görüşmemde gerekli yanıtı kendileri de veremedi. Bu konuda genel müdürlükle iletişime geçmem beklendi fakat Turkcell şikayet bölümünden bağlantı kuramadım.

Yüksel 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 11.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimize fatura detayları aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yüksel11 Aralık 2015

    Merhaba bahsi geçen hat e faturalandırma konusunda 532 No.lu müşteri hizmetleını aramam neçitesinde kendilerinin bu konu hakkında yardımcı olamıyacaklarını Turkcell evrak kayıt bölumune emaıl gondermemı istedıler emaılde gonderdiğim halde cevap alamadım 532 No.lu müşteri hizmetlerini yine bana ait olan 5446147144 No.lu hattımla arayıp şikayetimi sundum saygılarımla

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön