17 Eylül 2015

Turkcell Acıbadem Nautilus İletişim Merkezi Cihaz Servis İşlemlerini Yapmıyor.

2.9.2015 tarihinde servise gitmek üzere Acıbadem Nautilus TİM'e verdiğim garanti süresi içerisindeki tablet için 13.9.2015 tarihinde KVK'dan cihazın garantisi dolduğu için tamiri ücretli olarak yapabileceklerini söyleyen bir mesaj aldım ve KVK ile telefonda görüştüğümde gönderilen fatura nüshasında kaşe bulunmadığından cihazın garantisinin geçerli sayılmadığını söylediler. Ancak bendeki orijinal faturada kaşe var, bu sebeple aynı gün TİM'e gittim, buradaki çalışan, faturamın fotokopisini alıp KVK'ya göndereceklerini söyledi. Bugün, yani fotokopiyi almalarından 4 gün sonra faturam hala TİM'de ve KVK'ya kargolanmamış. 14 gündür cihazım servise giremedi 21 gün daha bekleyebileceğim söyleniyor.

Gökhan 103 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan21 Eylül 2015

    Şikayetvar.com'a yazdıktan sonra Turkcell'den arandım, bayi ile ilgili gereken işlemlerin yapılacağı söylendi ancak benim ihtiyacım olan şey bayideki çalışanların uyarılmasından çok tabletimin servis sürecinin başlamasıydı ve bu gerçekleşmedi. 19.02.2015 tarihinde servisi aradığımda onlara herhangi bir faturanın ulaşmadığını söylediler. Sonunda teknik servisi benim gönderdiğim faturayı kabul etmeye ikna edebildim ve kaşeli faturanın taranmış resmini göndererek garanti dahilinde servis sürecini başlatabildim (sanıyorum). Bu süre içerisinde servis ile yaptığım telefon görüşmeleri için dakikası 3 liradan sanırım 50 liradan fazla bir miktar da benim cebimden çıkmış oldu.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 17.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön