20 Ocak 2014

Turkcell Abonesine Sahip Çıkmıyor!

Yaklaşık 12 yıldır Turkcell abonesiydim. Abonesi olduğum paketten memnun kalmadığım için başka bir operatöre geçtim. Sabit ücret gelen bu pakete ayrıldığımda son faturam bana paket ücreti geldi. Ben bu şirketle herhangi bir sözleşme imzalamadım ayrıldığımda kullandığım kadar ücret gelmeliydi. En kısa zamanda şirketin benden fazla alınan bu ücretin iadesini talep ediyorum.Bu yapılmadığı takdirde yasal haklarımı kullanacağım.

Hülya 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.12.2013 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön