13 Ağustos 2015

Turkcell Abonesi Değilseniz İletişime Geçemiyorsunuz.

E-devlet sistemi üzerinde üzerimde bir sürü açılmış ve pasif olmuş hat ile karşılaştım. E devlet sistemine konunun incelenmesi ve cevap verilmesi talebimi ilettim onlarda beni Turkcell'e iletmem konusunda yönlendirdi. Sorun burada başladı zaten. Turkcell'e müşteri değilseniz iletişime geçemezsiniz.

Zorla ulaştığım ilgililere durumu izah ettim ve nereye müracaat etmem gerektiğini sordum, Müşteri. [email protected] adresine mail ve 0212 313 00 99 (makinenin yönlendirdiği telefon numarası 0216 633 07 27) faks numarasına 06/07/2015 tarihinde dilekçemi ilettim. Hala geri dönüş yapan olmadı.

İlyas 110 Okunma

Cevaplar

 • İlyas13 Ocak 2016

  Normalde umursamaz tavırlar sergileyen firmalar buraya yazınca hemen alakadar oluyorlar ya çok hoşuma gidiyor. Neden bireysel bir şey olmaz ama Şikayet Var herkesin gözü önünde. İyi ki varsın Şikayet Var.com

 • İlyas30 Eylül 2015

  Bu arada 532 yi normal telefondan ve başka operatörden arayıp denesinler bakalım aranabiliyor mu - ulaşılabiliyor mu? Dalga geçiyorlar...

 • İlyas30 Eylül 2015

  30 Eylül 2015 hala Turkcelden geri dönüş yok... Bakar mısınız işlemlerde ki fiber hıza:)

 • İlyas17 Ağustos 2015

  Bana bu evrakları şuan istedikleri aktarılmadı. Bana daha evvel size mail yoluyla cevap verilmiş bunlar istenmiş denildi. Bende o vakit gönderilen mailin ekran görüntüsünü benimle paylaşmalarını istedim. Ama tabi ki de ekran görüntüsü henüz gönderilmedi. Bana tekrar mail atarlarsa buradan paylaşacağım.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebine istinaden 17.08.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön