15 Mayıs 2013

Turkcell Abonelikten Ayrılana Ceza Kesiyor!

2 senelik Blackberry kontratım bittiğinde Turkcell'i arayıp bana uygun bir tarife önermelerini rica ettim. Telefonda ki lakayt arkadaş benimle laubali konuşmalar yaptı ve kendisini ciddiyete davet ettim. Akabinde bana önerdiği tarifeye geçtim ve birde baktım ki bu tarifenin internet paketi benim telefonumla uyumlu değilmiş.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bunu ben bilemem, siz ne önerdiyseniz onu aldım dedim ve haklı olduğumu belirttiler. Bu tarifeyle ilgili bir faturanın tarafıma yansıtılmayacağı ile ilgili beni temin ettiler. Ben müşteri hizmetlerindeki bu arkadaşın tavrından rahatsız oldum ve başka operatöre geçtim. Şimdi bu fatura bana yansıtıldı ve itiraz için kimse muhatap olmuyor.

Özge 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön