13 Ekim 2015

Turkcell Abonelik Belgelerimin Bildirim Yapılmamasından Dolayı Hattım Aramaya Kapalı!

Başka bir GSM hattı kullanıyordum. Yozgat Sarıkaya tim bayisinde Turkcell'e geçtim fakat kullandıktan bir müddet sonra bana abonelik belgelerinizin tamamlanmadığı görülmüştür mesajı geldi. Bende Sarıkayadaki tim bayisine gittim durumu izah ettim. Bir şey olmaz otomatik mesaj o deyip geri gönderdiler ve şimdi SMS geldi Turkcell'den yaptığımız kontrollerde abonelik belgelerinizin tarafınıza bildirim yapılmasına rağmen tamamlanmadığı görülmüştür. Aramalara kapatılmaması için abonelik sözleşmenizle tim merkezine gelin. Bn kimliğimi ve formumu doldurup vermişim Turkcell bayi veya merkez'in sorumsuz davranışından dolayı ben neden mağdur oluyorum.

Aydin 255 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 15.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Eksik Evrak Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön