11 Nisan 2013

Turkcell Aboneliğini İptal Ettiremiyorum!

Sermaye yapısı bozulmuş, ortaları bir araya gelemediği için şirketi temsil edenin bulunmadığı bunun için resmi hiçbir işlemin yapılamadığı ltd. şirketin ortağıyım şirket adına alınmış bir adet Turkcell hattı var bu hat yıllardan beri kullanılmıyor tabiki aylık hat parası istenmeye devam ediliyor.

Şirketin adına borç gelmesine rağmen kendim borçlarını aylık, yerine göre icra yoluyla ödedim değişik defalar durumu anlatan dilekçeleri Turkcell şirketine taahhütlü mektupla bildirdim ama nafile iptal edilmedi hala borç çıkarılmaya devam ediliyor, son görüştüğüm kurumsal bölüm yetkilisi mail yoluyla isteğimi belirten mail adresi verdi ama zannedersem yanlış verdi herhalde mail gitmedi.

İlhan 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön