25 Nisan 2014

Turkcell Abonelerini Mağdur Ediyor!

Son faturamın 106 lira geldiği ile ilgili mesajı alınca başladı bütün hikaye. Öğrendim ki hot girl diye bir servise abone olmuşum. Nasıl ve ne şekilde abone olduğum belli değil sadece verilen bir telefon numarası var. Orayla da görüştüğümde sadece abonelik iptali yapılıyor. Nasıl ve ne şekilde abone olunduğu belli değil. Onaylamışsınız abone olmuşsunuz deniyor. Bu konu ile ilgili şikayet kaydı bile oluşturulamıyor. Turkcell ile ilgili bir hizmet değil deniyor ancak Turkcell müşteri hizmetleri iptal edebiliyor.

Hakan 138 Okunma

Cevaplar

 • Hakan29 Nisan 2014

  kesinlikle iptal ediyorum :D

 • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2014

  Müşterimiz ile 29.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hakan25 Nisan 2014

  vereceğiniz bilgiyi yazıyım ben .... tarihinde aranarak katma değerli servisler ile ilgili bilgi veril diyeceksiniz :D bu sitedeki şikayetleri facebook hesabınızda paylaştığımda 10 dak. içinde profilimin neden engellendiğini ve yorumların silindiğini de açıklarsanız sevinirim :D

 • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön