27 Ağustos 2015

Turkcell Aboneden Habersiz Goller Cepte Uygulaması Üyeliği ve Haksız Ücretlendirme!

Bugün 19:30'da fatura kontrol servisinden bir SMS ile faturamın normalden daha yüksek bir tutara ulaştığını öğrendim. Kontrol ettiğimde kotam olmasına rağmen içerik servisleri data kullanımı olarak ek bir ücret olduğunu gördüm. Hemen çağrı merkezini arayarak bunun nedenini sormak istedim.

Görevli benim 19:28'de goller cepte abonesi olduğumu ve utanmadan bu uygulama üzerinden +18 video seyrettiğimi ve bu videoların internet kotasından düşmediğine dair bir uyarı çıktığını ve bunu kabul ettiğimi iddia etti. İddia ettiği gibi 10 dk önce kimsenin böyle bir abonelik talebi olamayacağını, video izlemediğimi söyledim. Bana abonelik talebini gösteren SMS/Mail göndermesini istedim.

Barış 318 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.08.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön