23 Mart 2016

Turkcell Abone Yaparken Söylenen İndirim Uygulanmadı.

Turkcell kurumsaldan gelen müşteri temsilcisini önerisi ile 6 tane şirket çalışanının bireysel tarifeli hattını kurumsal hatta taşıdık. Taşıma sırasında nakil ücretleri çıktı ve bazı tarifelerde ilk kullandığımıza göre biraz pahalıydı. Kurumsala geçmekteki amaç faturaları gider gösterebilme avantıjdı. Fakat bu nakil işlemleri ve eski tarifelerin sonlandırılmasından doğan ekstra zararlar için kurumsala geçtikten 3 ay sonra geriye dönük ve gelecek aylar için yüzde 15 oranında bir hediye verileceğini bununla diğer zararların telafi edileceğini söylediler. Kurumsala geçeli 4 aydan fazla oldu. Merkezden aradılar ve böyle bir sözlerinin ve kampanyalarının olmadıklarını söylediler. Böyle bir kampanyaları yoksa neden kurumsal elemanları firma firma gezip farklı vaadlerde bulunuyorlar. Kurumsala geçerek ilk ay yüklü bir fatura ödedik ve fazladan nakil ücretleri. İşlem bitti, vaadler bitti.

Behsat 176 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2016

    Müşterimiz ile 26.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön