15 Ekim 2015

Turkcell Abone Olmadığımız Kampanya Ücreti!

Goller cepte diye bir abonelik bilgimiz dahilinde olmadığı halde faturaya yansıtılmış. Müşteri hizmetleri içerikli 4515 de SMS olduğunu söylüyor kesinlikle böyle bir SMS ve talebimiz olmadı. Turkcell bunu son zamanlarda sürekli yapıyor ekrana bir siyah ekran ve kampanya ve telefon çalarken aranırken çıkıyor yani bilerek insanları yanıltıp bir şekilde farkında olmayan onaylıyor bizimkide böyle bir yanıltma sonucu olmuş olabilir. Turkcell böyle haksız kazanç elde ediyor taahhütlerim sona erince tüm hatlarımı kapattıracağım. 20 yıllık Turkcell kullanıcısıyım bilinçli kullanıcı olmama rağmen beni bile kandırmayı becerdiler ama çok yanlış yakışmayan hareketler yapıyorlar.

Abdulkadir 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 15.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön