02 Mayıs 2013

Turkcell Abone Merkezinin İhmali!

Kontörlü olan hattımı abone merkezine giderek faturalıya çevirdim, işlemlerimi yapan çalışana özellikle özel ücretli servislere kapalı olmasını söyledim ve o şekilde hattımın aktif olmasını istedim, işlemlerim bittiğinde tıpkı benim istediğim şekilde hattımın aktif olduğu söylendi, lakin faturama hala ücret yansıyor, müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettiğimde yapılabilecek bir şeyin olmadığı söyleniyor.

Sorarım size çalışanınızın ya da sistem hatasının bedelini aboneden çıkarılması sizce etik mi? Türkcell gibi ciddi ve disiplinli bir firmaya yakışan şeyler değil bunlar; Hele ki 20 yıllık aboneye yapılması hiç yakışmadı. Eğer sorun çözülmezse mahkemeye vermekten başka çare kalmıyor, Hakkımı arayacağım.

Mehmet 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön