Turkcell Abone Değişikliği!

Metin G. |

Oğlum adına kullandığım cep telefonu numarasını kendi adıma geçirmek istedim. Hemen kabul ettiler oğlumun aboneliğini iptal ettiler. Beni abone yapınca anladım ki aynı koşullar geçerli değilmiş. Oğlumun paket programı 500 dakika her yöne idi ve aylık 20 liraydı. Benim üzerime geçince aynı paketin her yöne 500 dakika 29 lira dediler.

Bana bunu söylemeleri gerektiğini hatırlatınca, "Siz sormadınız ki. " dediler. Ben de sormak zorunda olmadığımı, değişikliğin koşullarını eksiksiz anlatmalarının görevleri olduğunu söyledim. Onlar da şikayetçi olmamı söylediler. Hatta tek yetkili olduğunu söyleyen S** adlı görevli sicil numarasını verdi. Şikayetçiyim. Eski koşullarla telefonumu kullanmak istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Numara/Hat Taşıma

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  15:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.