09 Eylül 2013

Turkcell Abartılı Fatura Gönderimlerine Devam Ediyor!

3 ay önce kullanmaya başladığım Turkcell faturalı hat tarifeme dair, ilk 2 ay herhangi bir yüksek tutarla karşılaşmamışken, 3. ayı için ve üstelik henüz kesilmemiş fatura tutarımla ilgili finans biriminden arayan müşteri temsilcisinin belirttiği tutar 293.37 TL idi. Kişiye; önceki 2 ay boyunca nasıl konuştuysam, 3. ay içerisinde de aynı şekilde "ses ve data aşımı yapmadan" konuşmama rağmen neden 3-4 katı ücretle karşılaştığımı sordum.

Aldığım yanıt, toplamda 1000 küsur dakika konuşmuşum vs oldu. Ben haftanın 6 günü çalışan bir insanım. Bu şekilde abartılı tutarlar yansıtmak yasal değil. Faturamın incelenmesini ve bu büyük hatanın acilen düzeltilmesini talep ediyorum.

Yavuz 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 16.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Yavuz11 Eylül 2013

    Merhaba, Zor durumda bırakıldığım bu konu için hızlı dönüş ve bilgilendirmenizi bekliyor olacağım. Yavuz Yavuzer

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön