05 Haziran 2013

Turkcell 90 Gün Doldu Hat Taşımama Engel Olunuyor!

Şubat ayı içerisinde tam gününü şuan bilmemekle beraber babamın üzerine olan Turkcell hattını üzerime aldım. Hattı üzerime aldıktan sonra 3 ay boyunca başka bir operatöre geçemeyeceğim hem benim hem de işlemi yapan TİM tarafından teyit edildi. Hattı üzerime aldıktan sonra 3 ay geçince Turkcell İletişim Merkezini aradım ve 90 günlük sürenin dolduğunu ve hat taşıyabileceğim bilgisini aldım.

Bu tarihten sonra iki kere başka bir operatöre geçmek için başvuru yaptığımda Turkcell son kullanıcı olarak hattı üzerime aldığım için buna izin vermedi. 1 Ekim'e kadar hat taşıyamıyorum. Turkcell ya bana gitme imkanı tanımalı ya da yeni hat alanlara sağladığı kolaylıkları vermeli diye düşünüyorum.

Çağrı 182 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Haziran 2013

    Müşterimizi 07.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön