10 Ağustos 2015

Turkcell 9 Yıl Önce Kapanmış Hatta Borç Çıkardı.

9 yıl önce 053***5474 No.lu Turkcell faturalı hattımı kapattım. Kapatırken ne kadar borcu varsa ödedim ve Turkcell bayisi tarafından yapmam gereken başka bir işlem kalmadığı söylendi. 2 yıl önce müşteri hizmetlerinden eski hattıma ait borç olduğuna dair SMS aldım, müşteri hizmetlerini arayıp durumu açıkladım, hattın kapanmış olduğunu teyit ettiler, borç olup olmadığını anlamadılar.

Endişelenip bugün Müşteri Hizmetlerini aradım, hattıma ait borç göründüğünü ve ödememi söylediler, hatta üzerine faiz de gelebilirmiş. 9 yıl sonra borç çıkarıp ödemem istenmesi kabul edilemez, üstelik toplam net miktar da bilinmiyor. Bu durum çözümlenmezse her ay minimum 80 TL faturasız hattımı da değiştireceğim.

Kenan 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 14.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön