10 Aralık 2013

Turkcell 9 Lira Olan Hizmet İçin Fazladan Ücret Kesiyor!

Kendi sitelerinde; "Alo Avrupa 1 Saat Paketi ile sadece 9 TL Paket ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir."

Şeklinde yazmasına rağmen hizmeti aldığımda hattımdan 9 liradan fazla ücret kesildiğini fark ettim. Turkcell müşteri hizmetlerini diğer hattımdan arayıp bunu öğrenmek istediğimde ise illa o hat üzerinden aramam gerektiğini söylediler. Bunun sebebi o hat üzerinden aradığımda yine müşteri temsilcisiyle görüşme ücreti adı altında ekstra bir ücret alacaklar.

Ek bilgi : 9 TL'lik hizmeti kullanmadan 5 saniye önce ve 5 saniye sonrasında kontrol ederek ücretin yazdığından fazla kesildiğini tespit ettim. Bu 10 saniyelik süreç içerisinde başka bir arama/sms gibi bir işlem yapmadım.

Kerem 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kerem11 Aralık 2013

    Aradaki 1,31 TL lik fark devletin aldığı vergiymiş, ne isabet ise tam aynı saniyede hesabımdan düşmüş. Bu 10 saniyelik ara içerisine denk gelmiş...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön