09 Mayıs 2013

Turkcell 9 Ay Sonra Çıkartılan Gecikme Faizi!

2012 yılının 8. ayında yüksek tutarlı faturalar nedeni ile Vodofone'a taşıdım. Taşıma işlem sonunda 1 kez daha fatura çıktı ve bu faturayı da ödedim. Fakat 8, 5 ay sonra nasıl olduğunu anlamadığım şekilde 24-04-2013 son ödeme tarihli 24, 90 tl lik fatura çıkartmışlar. Bu faturayı

ödemek istemediğimi iptalini hatta bu faturayı mail ortamında istediğimi 60071*** sicil numaralı N. Hanım'a (lütfen ses kaydı dinlenmeli. ) ilettim fakat bunu bile yapamadılar. Numaramı taşıdıktan sonraki 8, 5 ay sonra çıkan bu faturayı kesinlikle ödemek istemiyorum.

Suat 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Suat14 Mayıs 2013

    aradan tam 5 gün geçti bir yanıt yok !!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön