24 Mart 2015

Turkcell 8150 Haksız Ücret Kesintisi Yaptı.

Tam paketimin yenileneceği gün gelmiş ve birde bakıyorum ki paket yenilenmesi için gereken miktarda lira hattımda yok. Oysaki kendimi ona göre ayarlamıştım ama sağ olsun 8150 diye bir servis ki hala ne olduğunu bilmiyorum 0.39 kuruşumu yemiş. Hayır miktar küçük kabul edilebilinir ama 19 lira olan paketimin yenilenmeyecek çünkü hattımda 18.95 kuruş kaldı. Hem de paketimin yenileceği gün ne tesadüf.

Siz kendinizi tek akıllı mı sanıyorsunuz.

0.05 kuruş için hesabıma en az 20 lira yüklemem gerekecek üstüne birde aylık yükleme periyot düzenim bozulacak. Haksız yere habersiz liramın düşmesi asla kabul edilemez.

Muhammet 167 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2015

    Müşterimiz ile 27.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sekreter Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön