08 Ocak 2015

Türkcell 8035 Yanılttı!

Turkcell "532" numarasını arayarak hattıma kontör (TL) yüklemek istedim, müşteri hizmetlerine bağlandım. Müşteri hizmetleri beni kontör (TL) yükleme bölümüne yönlendirdi.

Burada hattıma 50 TL yükleme gerçekleştirdim ve işlem sonunda farkında olmadan müşteri hizmetlerinin bana ayda 18 TL olmak kaydı ile 54 TL bir şey kabul ettirdi. Ve ben bu durumu sonradan fark ederek işlemimin iptal edilmesini istedim, karşı taraftaki temsilci iptalin gerçekleşmeyeceğini kabul ettiğimi söyleyerek geçiştirdi. Üstüne 100 MB internet ve 20 TL günlük konuşma hattıma tanımladı. Ben bu durumdan şikayetçiyim ve cayma (iptal) kullanmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Fatih 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizi 09.01.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön