24 Ocak 2015

Turkcell 8035 Yanıltıyor!

Geçen gün müşteri hizmetlerini arayıp lira yüklemek istediğimi söyledim. Sonra 8035'e yönlendirdiler beni, oradaki temsilciye 20 lira yüklemek istiyorum dedim. Temsilci bana işte C.. bey 30 lira yükleyelim filan dedi yok dedim ben öğrenciyim sonra bana bir şeyler anlattı ama tabi ben 20 lira yüklemek istiyorum dedim.

Beni başka bir yere yönlendirdi (cv numarasını) Sonra 20 lira yükleme istiyor musunuz dedi bende evet dedim cv numarasını girdim onayladım. Akşam üstü kredi ekstresine baktım. Ne göreyim 54 liralık paket ve 3 taksitli. Bende hemen müşteri hizmetlerini aradım bana dediler ki siz onayladınız. Bizim yapacağımız bir şey yok dedi beni gereksiz bilgiyle kandırdılar şikayetçiyim.

Cihat 164 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön