Turkcell 8035 TL Yükleme Servisi.

Sema S. |

Ocak ayı içerisinde Turkcell 8035 TL yükleme servisinden hattıma kredi kartımdan 20 lira yükleme yaptım. Yükleme yaptığım esnada bana 54 TL abonelik ücreti yansıyacağına dair bilgi verilmedi. Müşteri temsilcisine anlamadığımı ilettiğim halde onay verip vermediğimi sordu ve bende onay verdim. Kredi kartı hesap kontrol ederken aylık 18 lira olarak toplamda 3 ay boyunca 54 liralık bir ücretin kredi kartıma yansıtıldığını gördüm. 8035 kredi kartı servisini aradım ve şikayetimi ilettim. Gelen mesaja istinaden tekrar aradım. Müşteri temsilcisi konuşma kayıtlarımın dinlendiğini ve bana anlamıyorum demek yerine tekrarlatsaydınız keşke dedi. 54 liranın kredi kartıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  08:56

  Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 8035 TL Yükleme Servisi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Mart
  15:19

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.