28 Temmuz 2015

Turkcell 8035 TL Yükleme 54 TL'mi Açıklamasız Kesti.

19.07.2015 günü hattıma TL yüklemek için 532'yi aradım. 8035 servisine yönlendirdiler. Oradan da birkaç kişiye yönlendirdikten sonra "profil oluşturuyoruz" denilerek işlem yaptılar ve 15 TL'yi orada kayıtlı olan kredi kartımdan (ne zaman kaydetmişler anlamadım bu arada) kestirerek işlemi tamamladım. Sonra kredi kartımın hesap hareketlerimi kontrol ederken aynı gün 54 TL'yi ayrıca kestiklerini fark ettim. 532'yi tekrar aradım, bana kesinti yapılacağı söylenseydi kabul etmeyeceğimi, böyle bir şeyi zaten kabul edilebilir olmadığını, kesinti yapılacağını ve dolayısıyla miktarının da söylenmediğini belirttim. Cayma hakkımı kullanarak işlemi geri almak istiyorum. Kredi kartı profilim de silinsin.

Musa 122 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 31.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön