03 Eylül 2014

Turkcell 8035 Ses Kaydı Sisteminde Onayım Olduğunu İddia Ediyor.

Kendi hattımdan başka bir hat için yükleme yaptırdım. Daha sonradan kredi kartı ekstremi incelediğim de yükleme miktarım dışında 3 taksit halinde toplam 54 TL 'lik bir tutarında yansıtıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda ses kaydı sisteminde onayımla yapılmış bir işlem olduğunu iddia ettiler. Bunu ancak savcılık yoluyla görebilirmişim, onaylamadım ki böyle bir şeyi. Düpedüz haksızlık bu.

İsmail 1.296 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizi 06.09.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön