27 Kasım 2013

Turkcell 8035 Servisine Üye Olmuşum!

8035'ten kredi kartı ile TL yükledim. TL yüklerken hiçbir bilgi verilmeden abone olmuşum ve aboneliğin 51 TL ile olduğunu hiç söylemeden bu parayı kestiler. Lütfen değerlendirin gerekirse ses kayıtları dinlensin. 51 TL ile ilgili hiçbir bilgi vermediler bu bir suçtur!

Furkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 05.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell ürün ve servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön