27 Kasım 2013

Turkcell 8035 Servisine Üye Olmuşum!

8035'ten kredi kartı ile TL yükledim. TL yüklerken hiçbir bilgi verilmeden abone olmuşum ve aboneliğin 51 TL ile olduğunu hiç söylemeden bu parayı kestiler. Lütfen değerlendirin gerekirse ses kayıtları dinlensin. 51 TL ile ilgili hiçbir bilgi vermediler bu bir suçtur!

Furkan S. 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 05.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell ürün ve servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi29 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön