16 Mayıs 2016

Turkcell 8035 Servisi İle Mağdur Edildim!

Saçma sapan kullanmayacağım bir servis yüzünden beni yıllık vip abone etmişler ve 57 TL'mi resmen hiç etmişler. Bana bu paranın hiçbir şekilde iade edilemeyeceğini söylüyorlar. Koskoca Turkcell firmasına yakışmayan bir oyun şikayetçiyim! Açıklama istemiyorum çözüm istiyorum. Paramı iade etmiyorsanız bile hattıma TL olarak yükleyin diye talepte bulundum onu bile yapamayacaklarını söylediler. Hiçbir yetkiliyle görüşemiyoruz.

Müşteri temsilcileri bilgisayar gibi ezberletilmiş sözleri söyleyip duruyorlar. Diğer kandırdığınız insanlara olduğu gibi klasik kendinizi aklamaya çalışır cevap yazmayın. Bana çözüm üretin. Buradan da bir çözüme ulaşamayacağımı biliyorum ama benim düştüğüm oyuna kimse gelmesin diye yazıyorum bu şikayeti. Allah'tan korkunuz yok biliyorum ama ben yine de hakkımı hiçbir şekilde helal etmiyorum. Meblağ çok yüksek değil ama kandırılmış olmak beni çileden çıkartıyor.

Engin B. 45 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı10 Haziran 2016

    Teşekkür ederim Para iademi gerçekleştirdiğiniz için.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 23.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön