23 Haziran 2015

Turkcell 8035 Servis Üyeliği ve Ücretlendirmesi!

01 Haziran 2015'te karttan 30 TL 8035'den ilk defa yükleme yaptım. Ardından kartımdan güya üyelik ücreti olarak 57 TL çekilmiş. Böyle bir yanıltma olamaz. Aradığımda güya onay vermişim de onay alınmış da daha daha neler. Böyle bir saçmalığı kabul etmiyorum. Onay vermediğim bu servisin ücretinin iadesini iadesini istiyorum. Bant kaydını dinlemek istiyorum dediğimde olmaz dediler. Aksi halde yasal kanallara başvuru yapacağım. Turkcell gibi bir firmaya yakıştıramadım.

Ali 274 Okunma

Cevaplar

  • Ali 23 Haziran 2015

    İncelemede diyorlar ki sizin gibi kerizler olduğu müddetçe biz laf oyunlarıyla sizi daha çok yolacağız. Arkadaşlar çevrenizi uyarın kesinlikle 8035 i arayıp da TL yüklemesinler. Sizi lafla boğup kredi kartından sizin ruhunuz duymadan vip üyelik adı altında istedikleri miktarı çekiyorlar. arkadaşalar çevrenizi uyarın. 8035 diye bir şebeke kurulmuştur

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2015

    Müşterimizin 20.06.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön