Turkcell 8035 Lira Yükleme Servisi!

Selim K. |

532 Nolu Turkcell Müşteri hizmetlerini aradım lira yüklemek istediğimi beyan ettim bu servis 8035 nolu lira yükleme servisine aktardı ve bu servise çıkan müşteri temsilcisine 20 lira yüklemek istediğimi beyan ettim kredi kartı bilgilerimi verdim kartımdan bana bilgi verilmeden ve haberim olmadan 48 TL üyelik bedeli kesilmiştir.

Konuyla ilgili Turkcell 532 ve 8035 numaralı servisi aradım benim bu bedeli kabul ettiğimi beyan ettiler aksine böyle bir durumu kesinlikle kabul etmiyorum. 20 TL yüklemek için kimse 48 TL üyelik ücretini kabul etmeyeceği gibi benimde kabul etmem mümkün değildir. Konunun çözülerek benden tahsil edilen 48 TL nin iadesi aksi halde tüm hukuki ve cazai yollara başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim K.
  23 Nisan
  12:02

  532 numaralı müşteri hizmetlerini aradım tarafıma 48 saat içinde bilgi verileceği söylendi ancak herhangi bir şekilde dönüş sağlanmadı ayrıca musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresine şikayet maili gönderdim yine dönüş sağlanmadı turkcell online işlemler bölümünden giriş yaparak şikayet bildirimi gerçekleştirdim buna rağmen dönüş sağlamadı.En son olarak 8035 numaralı servisini aradım yine dönüş sağlanmadı.Şirketinizin kalitesini ayaklar altına düşürmüş durumdasınız.Tüm ceza-i ve hukuki yollara başvurduğumu ve bu durumu gazete ve internet ortamıyla sosyal medyada paylaşağımıda bildirmek isterim.

 • 23 Nisan
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.