05 Şubat 2015

Turkcell 8035 Kredi Kartı İle Kontör Yükleme Yanıltıcılığı.

8035 Turkcell kredi kartı ile kontör yükleme hattından hattıma TL'lık kontör yüklemesi yaptım. Ay sonunda kredi kartı ekstreme baktığımda 18x3 şeklinde görülen 18 TL'lık bir işlem gördüm. Toplamda 54 TL çekildiğini fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir yıl boyunca yükleyeceğim kontörler için işlem masrafı bir kereye mahsus alındığı gibi saçma bir cevap aldım.

Turkcell abone merkezlerinden ücretsiz gerçekleştirdiğim kontör yükleme işlemi için 8035 Turkcell kredi kartı ile kontör yükleme servisi 54 TL me el koydu. Acilen işlemin iptalini, kartımdan çekilen tutarın tarafıma iade işleminin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde tüm kanuni haklarımın tarafımda saklı olduğunu hatırlatırım...

Levent 486 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizi 11.02.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön