02 Eylül 2014

Turkcell 8035 Hattındaki Müşteri Hizmetlerinin İnsanları Eksik Bilgilendirmesi!

Ben Turkcell'e geçiş yapalı yaklaşık 1,5 ay oldu V****'dan çok çektim. Bu nedenle Turkcell'i tercih ettim ama arasında hiçbir fark yokmuş. Ben hattımı kontörlü yaptırdım herhangi bir para kesintisi yapamasınlar diye ama farketmiyormuş. Hattıma kontör yüklemek için 8035'i aradım bir bayan müşteri temsilciyle konuştum. Neyse bana bir şeyler anlattı anlattı tabi bu arada benden kredi kartı bilgilerimi istedi bende herhangi bir ödeme alacaksanız veremem dedim. Bayan bana hayır sizden herhangi bir ödeme almayacağız dedi. Neyse böylelikle konuşmamız bitti. Bu ay ki kredi ekstreme birde baktım ki 3 taksit her ay benden 18 tl kesiliyor. Aradım konuştu ama hiçbir makul açıklamaları yoktu.

Dilek 1.378 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizi 05.09.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön