03 Nisan 2014

Turkcell 8035 Haksız Kazanç Sağlıyor!

29/03/2014 tarihinde Turkcell'i aradım internet paketi yüklemek için. Bu servis beni 8035'e yönlendirdi ve kredi kartı kayıt için üye yaptılar. 14 TL internet paketi yükledim. bu servisi yine kullanayım dedim 30 TL kontör yükledim. Bugün hesap özetime baktım 50 TL çekilmiş. Peki neden? haberim yok. Hemen aradım 8035'i E. adında bir bayan bana size bilgilendirme yapılmıştır diyor. Peki ben neden hatırlamıyorum dedim onlara bakın bu durumdan muhtemelen çok kişi şikayetçi olmuştur. Sonra kayıt oluşturdular kapattım. İnternete girdim baktım yanılmamışım bu durumdan çok şikayet var. 8035 haklı herkes haksız mı?

Salih 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Salih03 Nisan 2014

    Sayın Turkcell bu kadar insan yanılmış olamaz öyle değil'mi? bu site de 8035 olarak şöyle bir arama yapın ve görün. neden bu servis insanların duymadık dediği halde bilgilendirme yapıldığını iddia ediyor? ayrıca ben şikayet kaydımı oluştururken müşteri temsilciniz bir taraftan bana konuşma kayıtları incelenecek derken diğer taraftan böyle çok vakıa oldu genelde kayıtlarda hep bilgilendirme yapıldığı çıktı, sizinde böyle olabilir diyerek zaten beni BAŞTAN SUÇLU kendisini HAKLI olarak ilan etmiş oluyor. neden şikayet kaydı oluşturuyoruz'ki o zaman? ayrıca siz bu bilgilendirmeyi yaparken dış sesi kapatmadığını nereden bileceğiz? Turkcell için 50 TL az olabilir ama Biz Bu Paraya 1,5 gün çalışıyoruz. şimdi hem benden habersiz para Çektiniz. hemde 48 saat sizi bekleyeceğim. Beni Hem Maddi, Hemde Manevi zarara uğrattığınız. İNSANLAR sizin İŞ ortağınızı 8035 nereden bilir? Siz bizi yönlendirerek bu mağduriyete sebebiyet verdiniz. ve bu mağduriyetimin giderilmesi de size düşmektedir. Bütün Bu Siteye Yazılan 8035 Mağduriyetlerini Okudum. Bazılarının Çıktısını Alıp Dosyaladım. Aciliyetle sizden yanıt bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön