06 Eylül 2013

Turkcell 80 Lira Fatura Gönderdi!

Ailem Turkcell kullanıyor. Turkcell'e olan yılların getirdiği güvenden dolayı ben de Turkcell kullanıyorum. Fakat 600 dk'ki ay sonunda bitiyor yetmiyor. 1000 sms ve 4 gb internete 77 TL ödüyorum. Ayın sonunda ne dakika ne de internet kalıyor ve dakikası 44 kuruştan aramaya, telefonda da wifi aramaya başlıyorum çünkü hızı kötü duruma düşüyor.

Son iki yılda Turkcell'e sadece bu hattan 4 bin liraya yakın para ödedim. Yurt dışındayken çektiğim sıkıntılar ve döndüğümde 300 TL fatura gelmediğini saymıyorum bile. Turkcell pazar lideri ve önemli bir marka. Fakat bireysel müşterilere bu davranışları müşteri memnuniyetini geçtim saygı sınırlarını aşıyor.

Onuralp 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön