29 Nisan 2013

Turkcell 8 Sene Sonra Borç Çıkarttığı Yetmedi Hergün Arayıp Rahatsız Ediyor!

Turkcell 8 sene sonra borcum var diyerek ortaya çıktı ki bu süre zarfında hattım turkcell adresim aynı ikamet.Bunca zaman borcum vardı da neden kimse ulaşmadı merak etmiyorum değil. Aradan geçen süre takdir edersiniz ki epey bir uzun olduğundan borcumun olmadığını da kanıtlayamamakla beraber bide her gün avukatları tarafından taciz edilmekteyim. Sabah akşam tabiri caizse tehdit mesajları alıyorum. psikolojim de bozuldu artık. Sırf bu şiddetten kurtulmak adına ödeme yapıyım tamam kolaylık yapınız diyorum yok 2 gün içinde ödeyin yoksa hacize başlıyoruz karşılığını alıyorum. Hali hazırda param bulunmamakta asgari ücretle çalışıyorum zaten.Ne yapmam gerektiğini şaşırdım artık.

Seda 32 Okunma

Cevaplar

  • Seda22 Mayıs 2013

    Merhabalar,bu süreçte olumlu yada olumsuz herhangi bir şey yazmak istemedim ta ki bu zamana kadar.ilk şikayetimde belirtmiş olduğum hattın borcunu taksit taksit ödedim bir son taksitim kaldı.hakaret ve tacizden yıldım artık çünkü.bunun yanın sıra turkcell bana ikinci bir hat ve ikinci bir borç çıkardı şuanda :) oda başka bir hukuk firmasında.bu süreç içerisinde turkcelle 2 adet dilekçe yazdım.abonelik sözleşmeleri mi istedim.ikinci çıkan hattın bana ait olmadığını hayatımda ilk kez duyduğumu belirttim.gerekli incelemelerin bana yapılıp geri dönülmesi gerekirken haciz kağıtlarıyla karşılaştım!şimdi ödediğim borcu bir kez daha ödemiş ve ceza olarak ta hayatımda hiç bilmediğim bi hattın faturasını da bana kesmeye çalışıyorlar.Abonelik sözleşmeleri istersem yollarmaları dahilin de borcu kabul etmiş olduğumu belirtiyorlar ve yollamamak için herşeyi yapıyorlar. yaşadığım süreç bu.ben buradan artık turkcell firmasına da değil Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak Devletime ve Adalet bakanlığına seslenmek istiyorum.Borçlar kanununda ki yasal boşluklar halkı yani bizi mağdur ediyor ve turkcell gibi büyük firmalar bizi adeta parmağında oynatıyorlar.şu anda gerekirse kredi çekerek açabileciğim her davayı turkcell firmasına açıcam.Hakarete uydarım,mağdur edildim.Umarım adalet bu kez bizlerden yana olur.Teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön