29 Nisan 2015

Turkcell 646 TL Fatura mı Olur?

Otomatik ödeme talimatı olan faturam ve iPhone kampanya kapsamında + olarak Asus marka tablet kampanyasından yararlanmaktayım. Her ay katma değerli servisler adı altında saçma sapan onay vermeden faturama 50 TL 15 TL olmak üzere çeşitli saçmalıklar adı altında para ödemekteyim.

Hiçbir şekilde Turkcell bu sorumluluğu almıyorlar. + tablet kampanyamı sonlandırmak istediğimde bana +42 TL std internet adı altında para ödetiyor.

Mustafa 276 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 02.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön