21 Eylül 2013

Turkcell 5454 Servisinden Mesaj Geldi!

Telefonuma aşağıdaki mesaj geldi. Böyle bir servise abone olmak için herhangi bir işlem yapmadım veya başvuruda bulunmadım. Önce bunun sahte bir mesaj olduğunu düşündüm ama internette biraz araştırma yapınca aynı konudan mağdur olan birçok insan olduğunu gördüm. Elbette hemen mesaj gönderip aboneliği iptal ettirdim.

Uzun yıllardır Turkcell müşterisiyim. Eğer bu abonelik için benden bir kuruş bile talep edilirse hattımı başka bir operatöre taşıyacağım. "En eğlenceli videoları ve en yeni şarkıları cep telefonunuza indirebileceğiniz Vip Eğlence aboneliğiniz başladı. Aboneliğiniz vergiler dahil ayda 48 TL'ye her ay yenilenecektir.

Sefa 69 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön