Turkcell 532 Çaldırıp Kapatıyor!

Zerrin A. |

5-6 yıldır Turkcell üyesiyim. Temmuz ve ağustos ayında müşteri hizmetlerinden bir bayanın sms tanımlaması yapmaması yüzünden 430 tl'lik fatura ödedim ve şikayet dilekçesi yazdığımda da sus payı olarak 130 tl'lik bir geri dönüşüm oldu ve fatura aşımı olmasın sınırlama olsun diye talimat vermeme rağmen bu ayda 108 tl'lik bir fatura yansımış.

532'yi arıyorum 2 gündür ulaşamıyorum ve platinum müşteri olduğum için sizi geri aranmak istiyorsanız 1'i tuşlayın diyorlar. Tuşluyorum en kısa zamanda arayacağız dediler. 24 saat sonra 532i beni çaldırıp kapatıyor. Hayatımda böyle şey görmedim. Turkcell'den ayrılacağım. Bu kadar para ödettiniz bana ve herkese bu yaptıklarınızı anlatacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  08:36

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş