08 Mayıs 2014

Turkcell 50 TL İşlem Ücreti Aldı!

Palladium Turkcell'e pasaporta telefon kayıt işlem ücreti için 50 TL para aldı. Daha önce aynı işlemi 20 TL ücretle yapan başka bir bayiden farkı nedir bunların? Yazıklar olsun. Bir de ikide bir arayıp dururlar Turkcell'e geçin diye. Gerekli her yere şikayet edeceğim.

Abdullah 105 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 08.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize imei kaydı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön