Turkcell 50 KB'ye 5 TL Fatura!

Himmet K. |

19 tl ye kullandığım faturalı hattımdan facebook sitesine yapmış olduğum 15 saniyelik mobil internet için faturama 5 lira yansıtıldı üstelik facebook paketim olmasına rağmen....

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Himmet K.
  21 Mart
  18:10

  ben anlatamadım galiba direk facebook mobil uygulamasından( turkcelden indirmiş olduğum) giriş yapıyorum herhengi değil hiçbir siteyi aracı olarak kullanmıyorum lütfen inceleyin ve gereğini yapın saygılarımla

 • Himmet K.
  18 Mart
  19:28

  facebook paketim var ve facebook dışında bir sayfaya girmedim lütfen gerekeni yapın..

 • 18 Mart
  11:34

  Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz.

  Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir.

  - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir .
  - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir .
  -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir.
  - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.