Turkcell 5 TL Telsiz Parası Alıyor.

Can A. |

Hazır kart kullanıcısıyım. Ne zaman tl yüklesem hattımdan 5 tl telsiz parası alıyorlar. Bu nasıl iştir ya? Bizlerin parasını yemekten bıkmadınız mı artık ? En kısa zamanda Tüketici Mahkemesine şikayet edeceğim. Turkcell'in sitesinden canlı yardım için müşteri hizmetlerine sormak istedim. Telsiz parası alıyoruz diyor ne güzelde konuşuyor sonrada cihaz kampanyası sordum bana dediği laf ise faturalı hatta geçin, yani müşteri temsilcileriniz bizleri zorla faturalı hatta geçirmeye çalışıyor. Bu nasıl anlayıştır ?

Etiketler :

Personel Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  07 Temmuz
  12:28

  beni aramışsınız ama duymadığım için tele bakamadım.merak ediyorum acaba ne bahaneler üreteceksiniz de telsiz parasını geri vermeyeceksiniz ? umarım tekrar ararsınız

 • 07 Temmuz
  10:16

  Müşterimizi 07.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Temmuz
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.