Turkcell 47 İş Günü Gelemeyen Arızalı Cihaz!

Berna A. |

Turkcell'den taahhütlü olarak aldığım ve 14 günde bozulup garantiye giden telefonun gelmeyişinin 47. günü. Firma çalışanlarının diyaloğu kötü. Bu siteye yaptığım kaçıncı şikayet sonuç yok. Telefonun garantide parçası kayboluyor bana hiç bir açıklama yapılamıyor ve telefon bana tamamlanıp verilmiyor ama ben hala ödemeye devam ediyorum.

Bir daha Turkcell mi asla! Nokia mı asla! Akademi İletişim Çorlu Orion şubesinin önünden bile geçmem. Tüketici Hakları benim adıma herşeyi halledecek bu saatten sonra.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berna A.
  28 Haziran
  14:15

  kayıtlarınızı kontrol ederseniz 532'yi kaç kere aradığımı görebilirsiniz ben kimi kime şikayet edeceğimi şaşırmış durumdayım bu cevap otomatik olarak her şikayetimde bana gönderildi bu çözüm değil müşteri mağduriyeti söz konusu burada ama hiç kimsenin umurunda değil unutmayın ki biz kullanıcılar olmasa siz de bu sektörde varlığınızı sürdüremezdiniz!

 • 28 Haziran
  12:30

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş