02 Nisan 2016

Turkcell 4.5G'ye Uyumlu Olmayan Telefonun Sim Kartının Değişimi!

Kasım 2015 tarihinde Kağıthane ilçesi Sultanselim Mahallesi 92 no'lu adresteki Turkcell adı altındaki Yıldırım Telefon mobil adıyla hizmet veren bayiye giderek telefonumun 4.5G'ye uyumlu olup olmadığını baktırdım. Görevli elemanın biri bilgisayardan bakarak telefonumun uyumlu olmadığını söyledi. Ne yapmam gerektiğini sorduğumda bana sim kartımın değişmesini ve 20 TL ücret alacaklarını söylediler. Bende ücreti ödedim ve sim kartımı değiştirdiler 01 Nisan tarihinde telefonumun 4.5G'ye geçmediğini gördüm. Tekrarı bayiye giderek neden geçmediğini sorduğumda bana telefonun uyumlu değil sana uyumlu bir telefon verelim dediler. Bende kasım ayında buraya geldim. O zaman bana bu telefonu değiştirmeniz gerekiyor. Sim kartınızı değiştirmenize gerek yok demediniz. Diye sordum ve amaçlarının yeni telefon satmak olduğunu ve yüzlerce kişiyi bu yolla kandırdıklarını düşündüm. Bilgilerinize.

Süleyman 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2016

    Müşterimizi 05.04.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön