28 Aralık 2015

Turkcell 4.5G Sim Kart Ücretsiz Beyanı!

2 haftadır muhtelif defalar 4.5G SİM kart değişikliği için gelmiş olduğum İzmit ilindeki Doruk İletişim "ellerinde sadece yeni cihaz alan müşteriler için hat olduğunu" beyan ediyorlar. Ücretsiz değişim hakkımız olduğunu ellerindeki sim karttan faydalanmak istediğimi söylediğimde, yapabilecekleri bir şey olmadığını, Ocak ayında ücretli olmasını mı bekliyorsunuz dediğimde ise "olabilir" diyerek son derece ilgisiz davranıyorlar. Özetle reklamlarda ücretsiz diye bağırılmasına rağmen Turkcell 20 TL'lik sim kart ücretine tamah ediyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise son derece yaratıcı (!) bir çözüm ile başka mağazaları denemem gerektiği söyleniyor.

Fırat 78 Okunma

Cevaplar

 • Fırat09 Ocak 2016

  12 gün önce yaptığım şikayet ile ilgili yukarida gorulen matbu ve standart cevap dışında bir dönüş yok. Turkcell beni şaşırmamaya deva ediyor

 • Turkcell Temsilcisi04 Ocak 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fırat03 Ocak 2016

  Halen tarafıma dönüş yapılmadığı gibi zaten ücretsiz sim kart kampanyası da bitti. Turkcell ve bayi amacına ulaşmıştır. Kendilerini tebrik ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön