14 Ekim 2016

Turkcell 4,5G Sim Kart Değişimi!

4,5G ortaya çıktığından beri devamlı olarak firma tarafından sim kartımı ücretsiz olarak değiştirebileceğim DNS'leri gönderilmekteydi. Ne var ki birkaç defa işlem merkezlerinden değiştirmeyi düşünsem de işlem merkezleri çeşitli bahanelerle bunu yapmadılar.
Ekim ayı başında Maltepe Carrefour'da bulunan Aktel iletişim bu talebi ilettiğimde işlemin ücrete tabi olduğu söylendi. Turkcell'i aradığımda hala ücretsiz değişime dair bildirimler karşıma çıktı. Müşteri hizmetleri işlemin ücrete tabi olduğunu değişik bir biçimde ifade etti. Kısaca kabahat bendeymiş onu anladım. Bu konuyu insanı saf yerine koymadan açıklanması yönünde beklentim vardır.

Serkan 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 17.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sim Kart Değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön